Kurt Rasschaert blijft N-VA-voorzitter

Op 20 maart 2022, over deze onderwerpen: N-VA Wichelen

Afgelopen donderdag kozen de leden van N-VA Wichelen een nieuwe lokale bestuursploeg. Kurt Rasschaert (50) werd unaniem verkozen tot voorzitter en zal de komende drie jaar aan roer staan van dit schip.

De afgelopen drie jaar was hij al voorzitter. Hij doet er nu dus nog een mandaat bij. “De laatste drie jaar waren geen evidente om een afdeling te leiden. Ondanks de coronacrisis hebben we toch elke maand onze (online) bestuursvergaderingen gehouden”,  aldus Kurt Rasschaert. “Via kleine acties hebben we geprobeerd om het contact met onze leden te behouden. De toekomst kan enkel maar beter worden. Er staan ons intense jaren te wachten met de voorbereidingen van de nieuwe verkiezingen, maar onze ploeg is er klaar voor!”

Jelle Leunis (34) werd verkozen als ondervoorzitter. De andere bestuursfuncties worden verdeeld tijdens de eerste bestuursvergadering eind maart. 

Hoe waardevol vond je dit artikel?

Geef hier je persoonlijke score in
De gemiddelde score is